Üsküdar Baymak Servisi

0

Üsküdar Baymak  Servisi Güneş teknik olarak, Üsküdar ve çevresinde her marka ve model kombi bakımınızı profesyonel ekibimizle en iyi fiyat garantisiyle yapmaktayız.

Bizlere 0216 565 7 565 nolu telefon numarasından ulaşabilir, tecrübeli ekibimizden destek alabilirsiniz.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Üsküdar Baymak Servisleri

Soğukların kendisini hissettirmesi ile birlikte kombilerin kesintisiz ve sağlıklı çalışması tekrar önemli konulardan birisi haline geldi. Kombilerde kış aylarında meydana gelebilecek arızalar sistemdeki başka parçaların da çalışmasını etkileyerek zaman içerisinde telafisi daha maliyetli ve zor sonuçlara neden olabilir.

Kombinin yaz ve kış modunun doğru seçilmemesi kullanıcılar arasında en çok yapılan hatalar arasında yer almaktadır. Kombi yaz modunda iken tesisatı ısıtmaz.

  • Kombinizde ya da doğalgaz tesisatınızda gaz kokusu almanız durumunda öncelikle 187 igdaş acil numarasını arayınız.

Üsküdar Baymak Servis Fiyatları

Tesisat içerisinde dolaşan suyun kirlenmesine bağlı olarak kombi dönüş filtrelerinde daralma ve bu daralmaya bağlı sirkülasyon zayıflaması sonucunda son radyatörlerde ısınma sorunu oluşabilir. Eğer kombinize uzak olan radyatörlerin tamamında veya bir kısmında ısınmama sorunu görüyor iseniz, bu durum sirkülasyonun zayıflığına işaret eder. Tesisatın dönüş hattı üzerinde kombiye yakın bir noktada filtre kullanılması kombinizin korunması için önemlidir. Bakım sırasında bu fitreler yetkili servisler tarafından kontrol edilerek temizlenir.

Üsküdar Baymak Servisi, olarak kombi bakımınız dışında petek temizliğinizide yapmaktayız. Odaların doğru ısınması için petek temizliğinin mutlaka yapılması gerekmektedir. Yapılan bakımlarla kombinin ve peteklerin kullanım ömrü uzamış , arıza maliyetlerini düşürmüş olursunuz. Düzenli yapılan bakımlar size tasarruf ve iyi ısınma sağlar.

Petekler neden kirlenir : Kullandığınız kombilerde eşanşör, boru ve peteklerde kireç, kışır, pas gibi katmanlar oluşmakta ve tıkanmalar meydana gelmektedir. Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşmalar oluşur. Borular içinde oluşan kireç ve çamur ısının verimini düşürmektedir. Kombi ve kalorifer tesisatının yapısına bağlı olarak, suyun kirlilik derecesine ve tesisatın yenilik derecesine göre kirlilik oranları değişmektedir. Düzenli bakım yaptırmadığınız da bu kirlilik sürekli büyüyerek faturanıza yansıyacaktır.

Üsküdar Baymak Servisi firması, profesyonel ekibiyle her zaman yanınızda olmakla birlikte, sizlere gerçek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Kombi bakımı dışında, Şofben tamir ve bakımı, termosifon bakım ve tamiri, klima bakım ve onarımı olmak üzere birçok alanda sizlere hizmet veriyoruz. Bizimle görüşmeden teknik servis çağırmayın.

Bizlere 0216 565 7 565 nolu telefondan kesintisiz ulaşarak randevu alabilirsiniz. Sizlere destek vermekten memnuniyet duyacağız.Güneş Teknik Servis

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp