Göztepe Kombi Servisi

0

Göztepe Kombi Servisi

Göztepe Kombi servisi ; Güneş Teknik servis firması olarak İstnabul, Kadıköy Göztepe semtinde her marka kombi ye servis, bakım, onarım, orjinal yedek parça hizmetleri vermekteyiz. Firmamız yıllardır doğal gaz , kombi sektöründe faaliyet verip en iyi hizmeti sunmaktadır. Kombi, şofben gibi doğal gazlı cihazlar hayati önem arz etmektedir. Cihazlarınızın uzun ömürlü ve güvenli  bir şekilde çalışması için her yıl bakımlarını yaptırmalısınız.

Göztepe Kombi Servisi Güneş Teknik servis firmamızı her yıl kışa girmeden kombi bakım ve kontrolleri için servis isteyiniz. Firmamız Covid19 kurallarına göre dairenizde itina ile çalışacaktır.

Kombi bakımında neler yapılıyor?

  1. Müşterilerimizim uygun zamanında evine servis olarak gidiyoruz. ısıtma ve sıcak su ile şikayetleri varsa dinleniyor.
  2. Cihaz kapağı açılır, su sızdırmazlık ları kontrol edilir, Gaz sızdırmazlığı kontrol edilir. Cihaz çalıştılrıp test edilir. Herhangi bir proplem görülürse cihazda daire sahibine veya kullanıcıya izahı edilir.
  3. Tesisat suyu boşaltılır, Kalorifer dönüş filtresi temizlenir.
  4. Genleşme tankına kompresör ile hava ayarı yapılır. 0,90 mbar hava basılır. Hava kaçak kontrolü yapılır.
  5. Fan temizliği yapılır. Alev yanma yeri temizliği, çakmaklar zımparalanır.
  6. Üç yollu vana kontrolü, eşanjör kontrol edilir.
  7. Cihaza su verilir, Gaz kaçak kontrolü yapılır, cihaz çalıştırılıp kullanıcıya sağlam teslim edilir.

Göztepe Kombi Servisi Güneş Teknik firması olarak her zaman en iyi hizmet, hızlı sonuç vermekteyiz. Acil durumlarda bile 7/24 telefonla ulaşıp destek alabilirsiniz.

Göztepe Kombi Servisi

Göztepe Kombi Servisi

DOĞAL GAZ KAÇAK DURUMUNDA YAPILMASI GEREKENLER !

Evinizde , işyerinizde veya binanızda doğal gaz kokusu duyarsanız ACİL 187 doğal gaz kaçak ihbar hattını arayınız. Koku duyduğunuz an daire kapısı girişindeki doğal gaz sayaç vanasını kapatınız. Evin camları açarak havalandırınız. Acil ekipler geldiğinde gerekli tespitler yapar ve izahını daire sahibine iletir. Tesisatınızda problem varsa igdaş yetkili firması ısı-su ltd. şirketini arayabilirsiniz. Yetkili firma dairenizdeki bütün eksik işleri yapıp sorunsuz teslim edecektir.

Siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, evinize servis veya firma çağırmadan adresi belli, vergiye tabi, yetki belgelerini almış firma tercih ediniz. Son zamanlarda çantacı diye tabir edilen internetten 0850 hat kullanarak, adresleri yeri belli olmayanlara itimat etmeyiniz. Sizler evinize yakın en yakın servisi çağırınız. Bunları yazmamız ve söylememiz son zamanlarda çok mağdur olan müşterilerimizi gördük. sizlerinde mağdur olmanızı istemeyiz. Her yapılan iş için servis fişi alınız.

Güneş Teknik servis tarafından değişen her parça 1 yıl garantimiz altındadır. servisimize 0216 565 7 565 nolu telefondan , Whatsap  0531 276 97 50 nolu numaradan destek alabilirsiniz.

kombi almak isteyen müşterilerimiz

www.kombiklimamarket.com.tr

www.demirdokumbayi.com sitelerini ziyaret edebilir.

Kombinize ve doğalgaz tesisatınıza yetkisi olmayan kişi ve firmalara müdahale ettirmeyiniz.

https://www.gunesteknikservis.com/kadikoy-vaillant-servisi/

 

 

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp