YOĞUŞMALI KAZAN SERVİSİ

Yoğusmalı Kazan servisi, bakımlarınızı her zaman en iyi fiyat garantisi ve profesyonel ekibimizle en hızlı şekilde yaparak sizlere maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Güneş Teknik Servis olarak ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Bunu her zaman ilkemiz edinerek işlerimizi o hassasiyette yapıyoruz.

Yoğusmalı Kazan Bakımı ve Onarımı

Yoğuşmalı Kazan Nedir ? 

Yeni nesil teknolojilerden oluşan yoğuşmalı kazan, atık ısıyı yoğuşma tekniği ile alarak yeniden kullanması sonucunda ısı üretimi ve geri kazanımı açısından yarar sağlamaktadır. Eski nesil gaz veya sıvı yakıt ile çalışan kazanlar atık gazlar içerisinde bulunan ısıyı kullanmadan çevreye salmaktadır.

Genel çalışma prensipleri normal fanlı cihazlar gibi olsa da daha fazla ısıyı absorbe edebilecek bir yapıdadır. Yoğuşmalı kazanlarda sistemde dolaşan su sıcaklığı 55 derecenin altında olduğunda yüksek oranda verimlilik sağlar. Bu verimlilik oranı gazın üst ısıl değerine göre % 109 gibi rakamlara kadar yükselebilir.

yoğuşmalı kazan onarımı

Yoğuşmalı Kazan Sevisi Güneş Teknik Servis Hizmetleri 

Yoğuşmalı Kazan Neden Alınmalıdır ?

Kürsel ısınmanın etkilerinin kendini göstermesi ve çevre ile ilgili bilincin artması ile birlikte tüm dünya üzerinde çeşitli standart ve yönetmelikler oluşturulmaya başlanmıştır. Çevreye daha az zararlı atık gaz ürünleri çıkartan ve daha verimli ısı sistemlerinin kullanılması zorunlu hale gelmiştir.

Ayrıca enerji maliyetlerinin giderek artan seyri de daha az enerji tüketen, tasarruf sağlayarak kullanımında yüksek verim elde edilen cihazların üretilmesine neden olmuştur. Yoğuşmalı kazan sistemleri bu ihtiyaca yönelik geliştirilmiştir. Az enerji kullanması ve çevreye daha duyarlı olması da bu cihazların kullanımını teşvik etmiştir.

Son yıllarda tüm gelişmiş Avrupa ülkelerinde yürürlüğe giren yönetmelikler bu çeşit kazanların kullanımını teşvik ederken klasik kazan kullanımlarını da zorlaştırmaktadır. Yoğuşmalı kazan sistemleri ilk defa Hollanda’da kullanılmaya başlanmış olmasına rağmen günümüzde dünya üzerinde kulanım oranı yüzde seksenleri bulmuştur.

Yoğuşmalı kazan servisleri

Güneş Teknik Servis En iyi Fiyat Garantisi ile Yoğuşmalı Kazan Bakım Servis ve Tamiri

Yoğuşma ile kazanınızın performansını artırın Çevre duyarlılığının artmasıyla ve fosil yakıtların kıtlığı ve yüksek fiyatları nedeniyle yoğuşmalı kazanlar temiz, güvenli ve makul fiyatlı bir gelecek için avantajlı bir seçenek haline gelmektedir. Anından ve net olarak sağladıkları avantajları şunlardır:

  • Güvenilir ısı kaynağıdırlar
  • Bakım maliyetleri daha ekonomiktir
  • Kolay kurulabilir ve işletilebilirler
  • Yakıt masrafını ciddi oranda düşürürler
  • Vitotronic kontrol üniteleri sayesinde kolayca kumanda ve kontrol edilebilirler.

Kaliteli Teknik servis hizmeti için Güneş Teknik Servisi Yoğuşmalı Kombi hizmetini alabilirsiniz.

Hemen Ara
Whatsapp