Kadıköy Demirdöküm Servisi

0

Kadıköy Demirdöküm Servisi olarak kombi, klima ve şofben servisimiz uzun yıllardır Kadıköy’de hizmet vermektedir. Servisimiz Demir Dökümmarka kombi ve diğer cihazlarınız için bakım, onarım ve tamirat hizmeti vermektedir. Firmamız İgdaş Yetkili firması  olup tüm bakım ve onarımlarımız güvence altındadır. Aşağıda yazan İgdaş yetki numaramızı sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No: 7002933

Demirdöküm kombi Servisi Hizmetleri

Teknik servisimiz Kadıköy Demirdöküm servisi olarak hizmet vermekte olup bir çok konuda çözüm ortağınızdır..

Servisimiz bir telefon uzağınızda. Bizi 0216 565 7 565 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

İster kombi bakımı, isterseniz de onarım ve tamirat işleri için bizi arayabilirsiniz.

Kombinizin arıza yapmaması için bakımının düzenli olarak yapılmasına dikkat ediniz.

Kadıköy Demirdöküm Kombi Bakımı

Kombi kombi işletme kitapçığı, servis teknisyeni için kombi ne kadar iyi çalıştığını belirleme konusunda doğru veriler sağlar. Baca gazı sıcaklığı ve yakıt tüketimi gibi veriler kombi durumunu anlama açısından değerli bilgilerdir. Örneğin bir aylık çalışma boyunca baca gazı sıcaklığı sürekli olarak arttıysa teknisyen kombi kurum oluşup ısı transferini azaltıp azaltmadığına bakabilir.

Başlıca verilen hizmetler şu şekildedir. :

Kombi bakımı sorunsuz ve uzun çalışma ömrü için gereklidir. Sık ve periyodik bakım pahalı onarımlar yapmanızı önler. Kapsamlı bakım kombinin daima en yüksek verimle çalışmasını sağlar. Bu bağlamda en iyi çalışma koşullarının mevcut olmasının garanti altına alınması gerekir.

Demirdöküm kombi ısıtmıyor ?

Kombinizin ısıtmamasının farklı sebepleri olabilmektedir. Uzman teknik personelimiz önce telefonda sonrasında ise bizzat gelerek arızanın tespitini yapabilmektedir. Demir Döküm arızaları konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip olmamızdan dolayı hızlıca sonuç alabiliriz.

Yetkili servis elemanlarımız servis aracında çok kullanılan bazı yedek parçaları taşımaktadırlar. Kadıköy Bölgesinde , göztepe, erenköy, suadiye mahallerinde özellikle soğuk kış günlerinde sizin vakit kaybı yaşamamanız için gerekli parçaları bulunduruyoruz. Eğer arızalı parçanız bizde bulunuyorsa anında değişim yapılmakta ve size sorunsuz bir servis deneyimi yaşatılmaktadır.

Kombi Neden Arızalanır : Kombi arızaları; bakımın zamanında yaptırılmaması, dış faktörler veya yoğun kullanıma bağlı olarak parça aşınmaları gibi nedenlerle olabileceği gibi, kurulum ve kullanıcı hatalarından da kaynaklanabiliyor.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp