Ümraniye Vaillant Servisi

0

Güneş Teknik Ümraniye Vaillant Servisi, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak kombi bakımlarınızı yapmaktadır. İlk önceliğimiz müşterimizin memnun kalarak sorununun çözülmesidir.

Tecrübeli ve profesyonel kadromuzla yanınızdayız, bizlere 0216 565 7 565 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Ümraniye Vaillant Kombi Bakımı

Basınç ayarları gerekli seviyede değilse kombiler arızaya geçer. Kombinizden tam performans almak için bakımlarının düzenli yapılması ve peteklerinizinde düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Petek temizliği nasıl yapılır ?

Petek temizliğini kalorifer sisteminizin kan dolaşımına benzetebiliriz. Ne kadar iyi bir dolaşım varsa o kadar iyi ısınma sağlanacak ve ısınma maliyeti düşecektir. Tıpkı kan dolaşım sisteminde olduğu gibi ısıtma dolaşım sisteminizin kalbi olan kombinizi ömrü petek temizliği ile uzayacak, daha sessiz çalışmaya devam edecektir. Petek temizliği konusunda yapılabilecek en kolay yol bir profesyonel yardım çağırmaktır. Burada da devreye biz giriyoruz ve profesyonel ekibimizle hem kombinizin hemde peteklerinizin  bakımını en iyi fiyat garantisiyle yaparak sorununuzu çözüme kavuşturmaktayız.

Randevu için 0216 565 7 565 nolu telefonu arayınız.

Ümraniye Vaillant Kombi Bakımı Fiyatları

Vaillant Kombi, müşterilerinin ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için ürünler geliştiren bir firmadır. Vaillant cihazlar ihtiyaçları tam karşılamak için üretilmiş verimli cihazlardır. Verimi maksimum seviyede tutarak aynı zamanda yakıt tasarrufunu kullanıcıya kanıtlar.

Düzenli bakım yaparak bütçenizi ekonomik sarsıntıdan koruyabilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi, diğer bakım firmaları arasında en iyisi olarak farkını sizlere göstermektedir. Kusursuz müşteri memnuniyeti için ve en iyi fiyat garantisi için sizlerin yanındayız. Ümraniye Bölgesinin tüm semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

  • Kombinizde ya da doğalgaz tesisatınızda gaz kokusu almanız durumunda öncelikle 187 igdaş acil numarasını arayınız.

Ümraniye Vaillant Servisi Bölgeleri

  • Adem Yavuz kombi servisi
  • Altınşehir kombi bakımı
  • Armağanevler kombi servisi
  • Çakmak Vaillant servisi
  • Esenşehir kombi bakımı
  • Madenler Vaillant servisi
  • Şerifali kombi onarımı

başta olmak üzere Ümraniye bölgesinin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Bizi aramadan kombi bakımı yaptırmayın.

Her ne kadar klima yazın kullanılır gibi düşünülse de kış aylarının özellikle işyerlerinde klimalar vazgeçilmezdir. Güzel yanlarının yanı sıra bir o kadar da tehlikeli olabilirler. Bu yüzden tam verim alabilmek için düzenli klima bakımlarınızı yaptırmanız gereklidir. Ümraniye Vaillant Servisi olarak kombi bakımı, petek temizliği, şofben bakımı, termosifon tamiri, klima bakım ve onarımı gibi birçok alanda sizlere hizmet vermekteyiz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp