Ümraniye Demir Döküm Servisi

0

Ümraniye Demir Döküm Servisi, Ümraniye ve çevre ilçelerinde sizlere en başarılı teknik servis hizmetini vermek için kurulmuştur. Kombi bakımı yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Kombi bakımı bizim işimiz.

Ümraniye Demir Döküm Servisi olarak  Demir Döküm başta olmak üzere her marka ve model kombi bakımınızı yapmaktayız.

Ümraniye Demir Döküm Servisi Firmaları

Kombiler neden arıza yapar önce bunu inceleyelim;

Günümüzde kullanılan birçok kombi içerisinde su olmadığı veya basıncı azaldığında emniyet olarak çalışmamaktadır. Kalorifer devre suyu bitmiş veya eksilmiş olabilir. Kalorifer devre basıncı 1,5 bardır. Basınç düşünce kombi kendini arıza moduna alır. Ama asıl soru kombi neden arızaya geçer olmalıdır.

Kombi arızaya geçme nedenlerinin başında, periyodik bakımların zamanında yapılmamasından dolayı, zamanla aşınan sistem elemanları ya da tıkanıklıklar nedeniyle arıza yaparlar. Bu gibi problemlerin önüne geçmenin en etkili yolu işinde uzman bir kombi servisini çağırarak gerekli bakımların zamanında yapılmasının sağlanmasıdır. Bu sayede ortam için gerekli olan ısı konforu sağlanmış olunur ve paradan tasarruf edilir. Peki, kombi neden arızaya geçer?

Kombiler elektronik beyinlerle çalışırlar. Bu elektronik kartlarda meydana gelebilecek arızalar kombinin çalışmasına engel olurlar. Elbette eve gelen ve sisteme giren voltajın düşük olması da cihazın arıza durumuna geçmesine neden olur.

Kombi arızaya geçiyor durumunun birçok nedeni olabilir. Öncelikle anlaşılıyor ki, sistemin devreye girmesini engelleyen bir durumla karşı karşıyayızdır.  Şunu bilmek gerekiyor; kombi ateşleme yapmadan önce kombide yeterli hava sürkülasyonun olması gerekir ki, ateşleme için uygun oksijenli ortam yaratılabilmiş olsun. Aynı şekilde baca sisteminden kaynaklanan bir sorun da kombinin çalışmasını engelliyor olabilir.

Ümraniye Demir Döküm Servisi Bölgeleri

  • Yukarı Dudullu Kombi bakımı
  • Tepeüstü Kombi tamiri
  • Madenler Kombi bakımı
  • Esenkent Kombi tamiri
  • Esenevler Kombi onarımı
  • Çakmak Kombi tamiri
  • Ihlamurkuyu Kombi onarımı

başta olmak üzere Ümraniye’nin tüm ilçe ve semtlerinde kombi bakım ve onarım işlemi yapmaktayız. Bizi aramadan kombinize bakım yaptırmayın.

Düzenli bakım hayat kurtarır. Kombinin bakımını düzenli yaptırarak ömür boyu sorunsuz olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Kaliteli hizmet için bizi tercih edin.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp