Kadıköy Kombi Servisi

0

Kadıköy Kombi Servisi ve kombi bakımı konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Güneş teknik servis istediğiniz her marka ve model kombilerinizin tamirini ve bakımını yapabilmektedir.

Tüm müşterilerimiz önerimiz servis çağıracakları zaman yetkili servis aramalarıdır. Güneş teknik servis olarak İgdaş Yetkili Firmasıyız.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Kadıköy kombi servisi yapanlar içerisinde derin bir uzmanlık ve bilgi birikimine sahibiz. Bakım ya da onarım için bizi aradığınızda telefon ile bize gerekli tüm bilgileri almaya çalışırız.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gerekli bir çok parçayı servis aracımızda bulundurmaktayız. Telefonla arıza kodlarını bize bildirebilirseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

Kadıköy Kombi Servisi Firmaları

Özellikle elektronik ürünlerin bakımını ya da tamirini yaptıracaksanız doğru bir firma bulmak çok önemlidir. Bazen bakım yaptırmak için bir usta çağırdığınızda cihazınıza zarar verildiği olmaktadır. 1990’lı yıllardan beri sektörde hizmet veren bir firma olarak çok çeşitli durumlarla karşılaştık. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz yetkili servisler ile irtibata geçmenizdir.

Yaptığımız tüm onarım ve tamiratlar 1 Yıl süre ile garantimiz altındadır. İster kombi bakımı, isterseniz de onarım ve tamirat için bizi çağırabilirsiniz. Tarafımızdan yapılan tüm işlemler kayıt altına alınmakta ve sizin tekrar ihtiyacınız olması durumunda size sunulabilmektedir.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır ?

Kombilerimizin sağlıklı çalışması için yılda bir defa bakım yaptırmak gereklidir. Özellikle garanti süresi dolan kombiler için bakım daha da önemlidir. Zaman içerisinde çalışmaktan dolayı yıpranan parçalar bakım da yapılmazsa işlevlerini yavaş yavaş kaybedebilmektedir. Bu nedenle sağlıklı bir çalışma için bakım sürecini atlamamalısınız.

Kombi Bakımını Nasıl Yapıyoruz ?

Evinizin sıcak su ve ısıtma ihtiyacını karşılamakla görevli kombilerimiz değerli elektronik ve mekanik araçlardır. Sağlıklı olarak çalışması hem güvenliğiniz hem de tasarruf açısından çok öenmlidir.

Kombi Bakım Süreci :

  • Bakım & Onarım personelimiz işinde uzman ve bilgilidir. Her marka ve model kombileriniz için bilgiye sahiptir.
  • Perseonelimiz yetkili bir firma olduğumuzu kanıtlayan yetki belgesini size göstererk işlemlere başlamaktadır
  • Bakım esnasında yapılacak işlemleri size açık ve net olarak anlatmaktadır
  • Bakıma başlamadan önce kalorifer tesisatınızı kontrol ederek sıcak su ve kombinizin çalışma verimliliğini test etmekteyiz
  • Sonraki süreçte belirlenmiş bakım periyodları uygulanmaktadır
  • Bakım bittikten sonra teknik personelimiz sizi daha detaylı bir şekilde yapılan işlemler hakkında bilgilendirecektir.

Kombi Bakım Fiyatları

Kombi bakım fiyatları bazı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Bunlar kombinin marka ve modeli, bir önceki bakımın ne zaman yapıldığı, petek temizliği işlemi yapılıp yapılmadığı gibi bazı durumlardır.

En sağlıklı bakım fiyatını öğrenmek için bizi hemen arayabilir ya da whatsapp iletişim butonu vasıtası ile bize yazabilirsiniz.

 

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp