İçerenköy Vaillant Servisi

0

İçerenköy Vaillant Servisi, ilk önceliği müşteri memnuniyeti olarak profesyonel ekibiyle ve en iyi fiyat garantisiyle siz müşterilerimizin sorunlarıma çözüm sağlamaktadır.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

İçerenköy Vaillant Servisi olarak, Kombi bakımı dışında, petek temizliği, klima bakımı, şofben bakımı, termosifon tamiri gibi birçok alanda sizlere hizmet vermektedir.

İçerenköy Vaillant Servisleri

Peteğiniz ısıtmıyor, kış aylarında soğuktamı kaldınız. Hemen arayın kombinizin onarımını en kısa sürede tamamlayarak size çözüm sağlayalım.

İçerenköy Vaillant Servisi olarak sizlere her zaman en iyi fiyat garantisini vermekteyiz. Müşteri memnuniyetiniz kalitemizdir.

Kış aylarının gelmesiyle kombiler yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Ancak kombilerin düzenli olarak bakımları yapılmadığı takdirde sık sık arıza yapmaktadır. Kombi, günümüzde hem ısınmada hem de sıcak su ihtiyacımızı gidermede oldukça önemli bir sistemdir. Ancak, kombilerde de arızalar görülebilmekte ve bunun kökeninde pek çok sorun yaşanabilmektedir. Kombiler çeşitli nedenlerle arıza koduna düşebilirler.

Kombilerde Görülen Arızalar:

Kombinin Çalışıp Isı Vermemesi : Bu tür bir sorunda öne çıkan pek çok neden olabilmektedir. Örneğin kombinin termostatı düşük derecede kalmış olabileceği gibi, kaloriferlere sıcaklığın gidebilmesini sağlayan ve dönüş hattında bulunan filtrede tıkanma görülebilir. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında filtreler, petekler, hatta boru hatları temizlenmelidir. Bunun haricinde vanaların kapalı olması da ısı vermesini engelleyeceğinden, hem giriş hem de çıkış vanalarının açık olmasına dikkat edilmelidir.

Kombinizden tam performans almak istiyorsanız, kendinizi profesyonel ekibimize bırakmalısınız. Bu işi en iyi şekilde yapıyoruz.

İçerenköy Vaillant Kombi Tamiri

Kombi sıcak su vermiyor  gibi aksaklıklar da sıklıkla kombi arızaya geçiyor durumlarının nedenidir. Kombilerin uygun basınçta olmaları önemlidir. İdeal basınç aralığının 1,5 bar arasında olması gerekir. 1 barın altında olması kombinin çalışmamasına neden olur. Yüksek olması ise sistemin su akıtması problemine yol açar. Bu sorunların problemi sisteme su verilerek ya da suyun akması sağlanarak giderilebileceği gibi, çoğu zaman daha büyük bir işlem de gerektirir. Bu işlemler kombi servisleri tarafından gerçekleştirilir.

Tüm bunlar bakılmasına ve düzenlenmesine karşın sorun çözülmemişse, teknik bir arıza olabileceğinden yetkili servisin çağrılması doğru olacaktır. Tam da bu noktada sizlere kesin ve sorunsuz hizmeti sağlamaktayız.

Kombi bakımları haricinde, klima bakımı, petek temizliği, şofben bakımı ve termosifon tamiri gibi pek çok alanda destek vermekteyiz. Servis bakımlarınızı düzenli olarak yaparak kış aylarında soğukta kalmayın ve kombinizin tadını çıkartın.   Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk plandadır ve bu hassasiyet ile çalışmaktayız.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp