Göztepe Vaillant Servisi

0

Göztepe Vaillant Servisi kombi, klima ve şofben servisimiz uzun yıllardır Kadıköy’de hizmet vermektedir. Servisimiz Vaillant marka kombi ve diğer cihazlarınız için bakım, onarım ve tamirat hizmeti vermektedir. Firmamız İgdaş Yetkili bayisi olup tüm bakım ve onarımlarımız güvence altındadır. Aşağıda yazan İgdaş yetki numaramızı sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Göztepe Vaillant Servisi Hizmetleri

Teknik servisimiz Göztepe vaillant servisi olarak hizmet vermekte olup bir çok konuda çözüm ortağınızdır.

Başlıca verilen hizmetler şu şekildedir. :

  • Vaillant kombi yıllık bakımı
  • Vaillant kombi arıza tespiti
  • Vaillant kombi tamiri
  • Vaillant kombi yedek parçası

Servisimiz bir telefon uzağınızda. Bizi 0216 567 41 33 numaralı telefonumuzdan arayarak hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

İster kombi bakımı, isterseniz de onarım ve tamirat işleri için bizi arayabilirsiniz.

Vaillant kombi ısıtmıyor ?

Kombinizin ısıtmamasının farklı sebepleri olabilmektedir. Uzman teknik personelimiz önce telefonda sonrasında ise bizzat gelerek arızanın tespitini yapabilmektedir. Vaillant arızaları konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip olmamızdan dolayı hızlıca sonuç alabiliriz.

Yetkili servis elemanlarımız servis aracında çok kullanılan bazı yedek parçaları taşımaktadırlar. Özellikle soğuk kış günlerinde sizin vakit kaybı yaşamamanız için gerekli parçaları bulunduruyoruz. Eğer arızalı parçanız bizde bulunuyorsa anında değişim yapılmakta ve size sorunsuz bir servis deneyimi yaşatılmaktadır.

Göztepe Petek Temizliği ve Bakımı

Peteklerinize En son ne zaman bakım yaptırdınız ?

Kombiniz normal olarak çalışıyor fakat verimli bir ısınma almıyorsunuz. Büyük bir ihtimalle petekleriniz hava yapmış olabilir ve bakıma ihtiyacı vardır. Bizi arayın yüksek faturalardan kurtulun.

Kombinizi yüksek derecelerde çalıştırmanıza ve her kış bütçenizi sarsan doğalgaz faturaları ödemenize rağmen ev ve işyerinizde dilediğiniz gibi ısınamıyorsanız petek temizliği yaptırmanızın zamanı gelmiştir. Firmamız petek temizliği fiyatları ile bütçenizi düşünürken, yeni cihazlardan aldığı destek sayesinde peteklerinizin temizliğini zahmetsizce yapmaktadır.

Peteklerin sökülmesine gerek kalmayan petek temizleme hizmetlerimizde özel kimyasallar ve yıkama makinelerinden yararlanan ekiplerimiz, her yeri kirletmeden peteklerin içindeki tüm çamuru ve kireç artıklarını temizlemektedir. Tüm kış boyunca yüksek faturalar ödemeden rahatça ısınmanızı sağlayan petek temizliği hizmetimiz, her ay daha az doğalgaz faturası ödemenizi ancak daha konforlu ısınmanızı sağlamaktadır.

Profesyonel ekibimizle sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için hazır beklemekteyiz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp