Göztepe Kombi Servisi

0

Güneş Teknik Göztepe Kombi Servisi olarak, ilk önceliğimiz müşterimize en iyi fiyat garantisi vererek profesyonel ekibimizin sorununuzu en kısa sürede çözmesidir.

Donanımlı ve tecrübeli personellerimizin desteği için lütfen 0216 565 7 565 nolu telefonu arayınız.

Sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Göztepe Kombi Servisleri

Göztepe Kombi Servisi, Kış aylarının gelmesiyle birlikte doğalgaz kullanımı artmaktadır. Yüksek faturalar ödememek için kombinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.  Kombinizin bakımını düzenli olarak yaptırmazsanız sık sık arıza yaparak sizi mağdur edecektir. Mağdur olmamak için her yıl kombi bakımınızı düzenli yaptırınız.

Kombi basıncı neden düşer ? 

Kombi, ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için ev veya işyeri gibi küçük ölçekli kapalı alanlar için üretilmiş ısıtma cihazıdır. Ebatlarının küçük olması ve duvara asılması nedeniyle eski yer tipi ısıtıcılara göre çok az yer kaplamaktadır. Çalışırken oldukça sessiz oluşu, kullanıcı isteğine göre bağımsız kullanım kolaylığı sağlaması (kullanıldığı kadar yakar, yaktığı kadar ödersiniz), bunun yanında hafif ve kolay montaj ve de montajı yapılabilmesi çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Özellikle sık yaşanan sorunların başında kombi su basıncının düşmesi görülür.

Ev veya iş yeri gibi küçük ölçekli kapalı alanlar için, ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak üretilmiş ısıtma cihazlarına kombi denir. Kombi su seviyesinin birkaç ayda bir düşmesi olağan bir durumken, sık sık düşmesi bir sorunun olduğu anlamına gelir. Birkaç ayda bir kombinin su eksiltmesi normal bir durumdur. Tabi bu değişim 0.5 bar gibi bir değerde ise normaldir. Bu durumda kombi altında bulunan ufak bir vana ile kombiye tekrar su takviyesi yapılabilir.

  • Kombinizde ya da doğalgaz tesisatınızda gaz kokusu almanız durumunda öncelikle 187 igdaş acil numarasını arayınız.

Göztepe Kombi Servisi Fiyatları

Göztepe Kombi Servisi, olarak bizi diğer kombi bakımı yapan firmalardan farklı olmamız müşteri memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmamızdır. En iyi fiyat performansını sağlayan servisimiz sizleri her zaman memnun bırakmaktadır.

Göztepe Kombi Servisi firmamız, kombi tamiri dışında, klima bakımı, termosifon bakımı, şofben bakımı gibi birçok alanda sizlere profesyonel ekibiyle destek vermektedir.

Göztepe Kombi Servisi Hizmet Bölgeleri

Göztepe başta olmak üzere İstanbulun Anadolu yakasında feneryolu, erenköy,suadiye, kızıltoprak, sahrayıcedir, merdivenköy , fenerbahçe gibi tüm bölgelerde kombi bakım hizmeti vermekteyiz. Kombinize bizi aramadan bakım yaptırmayın.

Kaliteli teknik servis hizmeti için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Profesyonel ekibimiz sizler hiç her zaman hazır beklemektedir.

Bizlere Güneş teknik servis e 0216 565 7 565 nolu telefondan ulaşarak destek alabilirsiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp