Göztepe Demir Döküm Servisi

0

Göztepe Demir Döküm Servisi,  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş, rakip firmalarından sıyrılarak sizlere profesyonel ekibiyle en kaliteli hizmeti vermek için kurulmuştur.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Göztepe Demir Döküm Servisi Firmaları

Göztepe Demir Döküm Servisi olarak her zaman ilk önceliğimiz müşterilerimizin problemini çözmek olmuştur. Bunun için özel hazırlanmış profesyonel ekibimiz her daim önce sizin menfaatlerinizi gözeterek kombi bakımınızı ve tamirinizi gerçekleştireceklerdir.

Kombi Neden Arızalanır : Kombi arızaları; bakımın zamanında yaptırılmaması, dış faktörler veya yoğun kullanıma bağlı olarak parça aşınmaları gibi nedenlerle olabileceği gibi, kurulum ve kullanıcı hatalarından da kaynaklanabiliyor.

Kombinizin arıza yapmaması için bakımının düzenli olarak yapılmasına dikkat ediniz.

Göztepe Demir Döküm Kombi Servis ve Bakımı

Kombi bakımı yapılırken nelere dikkat edilmelidir onlara bir göz atalım.

  •  Cihazın sıcak su ve kalorifer yanma durumu kontrol edilmeli.
  • Tozlanma kontrolü yapılır gerekliyse temizlenir.
  •  Cihazın yanma odası brülörü kontrol edilir.
  •  Su ısınma kazanı (ana eşanjör) kontrol edilir
  •  Kombi içerisinde bulunan gaz valfi ayarı kontrol edilir.
  •  Kombi içerisinde ki elektrik ve elektronik bağlantıların kontrolü yapılır.
  • Kombinin otomatik gaz kesme durumu kontrol edilmelidir.
  • Kalorifer dönüş hattı pislik tutucu filtresi temizlenir.

Profesyonel ekibiyle sadece Kombinizin değil peteklerinizin temizliği başta olmak üzere klima, şofben, termosifon gibi birçok üründe sizlere hizmet vermekteyiz.

Göztepe Demir Döküm Servisi Hizmetleri

Kombi arızaya geçiyor durumunun birçok nedeni olabilir. Göztepe ve çevre semtlerde hizmet vermekteyiz. Öncelikle anlaşılıyor ki, sistemin devreye girmesini engelleyen bir durumla karşı karşıyayızdır.  Şunu bilmek gerekiyor; kombi ateşleme yapmadan önce kombide yeterli hava sürkülasyonun olması gerekir ki, ateşleme için uygun oksijenli ortam yaratılabilmiş olsun. Aynı şekilde baca sisteminden kaynaklanan bir sorun da kombinin çalışmasını engelliyor olabilir.

Günümüzde kullanılan birçok kombi içerisinde su olmadığı veya basıncı azaldığında emniyet olarak çalışmamaktadır. Kalorifer devre suyu bitmiş veya eksilmiş olabilir. Kalorifer devre basıncı 1,5 bardır. Basınç düşünce kombi kendini arıza moduna alır. Ama asıl soru kombi neden arızaya geçer olmalıdır.

Tüm kombi bakım, onarım işleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp