Ataşehir Demir Döküm Servisi

0

Ataşehir Demir Döküm Servisi, kombi bakımında profesyonelleşmiş bir firma olarak rakiplerini geride bırakarak size en iyi fiyat garantisi ve en güvenilir hizmeti vermek için kurulmuştur.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Kış Geliyor!  Kombi ve Tesisat Bakımınızı Yaptırdınız mı ?

Ataşehir Demir döküm Servisi, hayatınızı kolaylaştıran Demirdöküm klima, kombi, teknik servis hizmeti vermektedir.
Hizmetlerimizi sürekli geliştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Her bir müşterimiz bizim için çok değerlidir.

Ataşehir Demir Döküm Servisleri

Kış aylarının gelmesiyle kombiler daha yoğun olarak kullanılmaktadır. Ancak bakımlarının düzenli yapılmamasından dolayı kombiler sürekli arıza yapmaktadır.

Kombiler neden arıza yapar ? 

Kombi arızaya geçme nedenlerinin başında, periyodik bakımların zamanında yapılmamasından dolayı, zamanla aşınan sistem elemanları ya da tıkanıklıklar nedeniyle arıza yaparlar. Bu gibi problemlerin önüne geçmenin en etkili yolu işinde uzman bir kombi servisini çağırarak gerekli bakımların zamanında yapılmasının sağlanmasıdır. Bu sayede ortam için gerekli olan ısı konforu sağlanmış olunur ve paradan tasarruf edilir.

 Peki, kombi neden arızaya geçer ?

Kombiler elektronik beyinlerle çalışırlar. Bu elektronik kartlarda meydana gelebilecek arızalar kombinin çalışmasına engel olurlar. Elbette eve gelen ve sisteme giren voltajın düşük olması da cihazın arıza durumuna geçmesine neden olur.

Ataşehir Demir Döküm Kombi Bakımı

Kombinizden tam performans almak istiyorsanız, kendinizi profesyonel ekibimize bırakmalısınız. Bu işi en iyi şekilde yapıyoruz.

Kombi sıcak su vermiyor  gibi aksaklıklar da sıklıkla kombi arızaya geçiyor durumlarının nedenidir. Kombilerin uygun basınçta olmaları önemlidir. İdeal basınç aralığının 1,5 bar arasında olması gerekir. 1 barın altında olması kombinin çalışmamasına neden olur. Yüksek olması ise sistemin su akıtması problemine yol açar. Bu sorunların problemi sisteme su verilerek ya da suyun akması sağlanarak giderilebileceği gibi, çoğu zaman daha büyük bir işlem de gerektirir. Bu işlemler kombi servisleri tarafından gerçekleştirilir.

Ataşehir Demir Döküm Servisi firmamız, kombi bakımlarınızı yaparak kombinizden en iyi fiyat garantisiyle en iyi performansı almanızı sağlar.

Ataşehir Demir Döküm Kombi Bakımı Fiyatları

Firmamızın ilk önceliği müşteri memnuniyeti olduğu için, en uygun fiyatı da tabiki biz vermekteyiz. Bizi diğer kombi bakımı firmalarından ayıran en büyük özellik sizlerin memnuniyetidir.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp