Ataşehir Baymak Servisi

0

Ataşehir Baymak Servisi olarak ilk önceliğimiz müşteri memnunniyeti olmakla birlikte her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendimize ilke edinerek çalışmaktayız.

Kombiniz arıza mı yaptı ? Eviniz ısınmıyor mu ? çözüm çok basit, Ataşehir Baymak Servisi olarak yanınızdayız.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Ataşehir Baymak Servisleri

Kombi diyince akla ilk gelen markaların başında baymak gelir. Sessizlik, ısıtma performansı, elektrik tasarrufu ve daha niceleri.
Ataşehir Baymak Servisi, sadece baymak marka kombilerinizi değil her marka ve model kombi bakımınızı ve tamirinizi yapmaktadır. Bizi aramadan kombi bakımı yaptırmayın. En iyi fiyat garantisi diyince akla tabiki Ataşehir Baymak Servisi gelir.

Baymak Kombi Bakımı  : 
Sorunsuz, başınızı ağrıtmayan bir kış geçirmek istiyorsanız ihtiyacınız olan herşey kombi bakımıdır. Kombilerin yaz aylarında servislerce bakımlarının yapılmaması sonucu, kış aylarında performans düşüşü, bozulmalar gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir.
Baymak kombi bakımı konusunda Türkiye’de ve Dünyada önemli adımlar atmaktadır. Baymak servislerini en iyi bakımı verecek ekiplerden oluşmaktadır. Baymak kombiler Türkiye’de en kaliteli denilebilecek kombilerden biridir. Bu kombiler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Türkiye’de en çok kullanılan  kombi markalarından birisi baymak kombi markasıdır.

Ataşehir Baymak  Kombi Bakımı

Kombi bakımı yaparken nelere dikkat edilmelidir ?

Baymak kombi bakımı yaptırmayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz birçok adım bulunmaktadır. Kombi bakımı genelde sadece kombinin tozunun temizlenmesi gibi düşünülsede , bakım işlemi gerekli birçok işlemi içermektedir.

Baymak kombi bakımı yapan servislerin mutlaka her parçanın toz temizliğine ayrı ayrı özen göstermesi gerekmektedir. Kombi içerisinde brülör gibi parçalarında yıkanması gerekmektedir. Ayrıca bazı parçaların zımparalanması, en önemlisi de baca emniyet limitlerinin dikkatlice gözden geçirilmesi gerekmektedir. Kombiler sadece performans açısından değil, hayati önem açısından da değerlendirilmeli ve bakımları tam yapılmalıdır.

Kış aylarının gelmesiyle Klima kullanımı da artmaktadır. Tam performans almak için Klima bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır :
 Öncelikle ön panjur açılıp filtreler çıkartılır  Bakımı yapılacak klimanın ön kapak panjurda bulunan 3-5 adet civata marka modeline göre 3 veya 5 adet civata sökülerek açılır…! daha sonra ilaçlama pompası ile evaporatöre ilaç sıkılır 10 dakika beklenir. Daha sonra temiz bol su ile durulanır. Eğer iç ünitenin fanı çok kirli ise fan sökülüp banyoda kanatlara ilaç sıkılır 10 dakika beklendikten sonra bol su ile durulanır temizlenir Son olarak’ta klimanın plastik kasası yıkanır kasa temiz kuru bez vasıtası ile kurulanır.

Söktüğümüz kasa klimaya civatalar vasıtası ile montajı yapılır. Daha sonra dış ünite kondenser ilaçla yıkanıp durulanır ve işleme son verilir.

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp