Daxom Ataşehir Yetkili Servisi

0

Daxom Ataşehir Yetkili Servisi

Daxom Ataşehir Yetkili Servisi Güneş Teknik servis olarak İstanbul ataşehir bölgesinde Daxom marka cihazlarınızın yetkili servisliğini yapmaktayız. Daxom marka hermetik şofbenler türkiye nin en ince ve güvenilir şofben leridir. 6 ayrı farklı emniyet sistemine sahiptir.

Daxom hermetik şofbenlerin başlıca genel özellikleri şunlardır.

Alev modülasyonu vardır, Elektronik ateşlemeli, Sabit su sıcaklığı konforu, 12 litre ve 11 litre dakikada sıcak su kapasitede olup, istenilen sıcaklıkta sıcak su verip kaynama yapmadan yüksek verim verir. Yüksek sıcaklık koruması, Doğalgaz veya Lpg ile çalışabilme imkanı sunar, Düşük su miktarı basıncında çalışabilme özelliği, 12 lt şofbenimizin derinliği 10 cm. olup dar alanlarda yer işgal etmez. Kapalı yanma odası, yüksek verimli cihazlardır. Don koruma emniyet sistemi, Lcd ekran üzerinden su sıcaklığını görebilirsiniz. Arıza uyarı sistemi vardır. 3 yıl garantili cihazlardır. Türkiye çapında yaygın servis ağı vardır.

Daxom şofbenlerinizin uzun ömürlü olması ve verimli çalışabilmesi için her yıl cihazlarınıza bakım yaptırmalısınız. Daxom şofbenlerde zamanla bozulabilir. Lcd panel üzerindeki arıza kodlarından yola çıkılarak cihazlarınız en hızlı şekilde tamir ve onarımı yapılır.

Daxom hermetik şofben arıza kodları

E0 ARIZA KODU   : Giriş soğuk suyu ntc arızası olabilir, Elektrik proplemi olabilir, çözümü için Ataşehir yetkili servisi güneş teknik servisi 0216 565 7 565 i arayınız.

E1 ARIZA KODU : Cihaza gaz gelmiyordur. Baca bağlantısı hatası, iyonisazyon arızası veya Alevin sönmesidir. Ateşleme trafosu arızalı olabilir,  Arıza giderilmesi gazın gelişi kontrol edilmelidir. Gaz var ise cihaz çalışmıyorsa Ataşehir yetkili servisi güneş teknik servisi 0216 565 7 565 i arayınız.

E2 ARIZA KODU : Cihaz sensör hatasından yapabilir, Elektrik şase bağlantısından olabilir, Elektronik kart arızalı olabilir, Arızanın giderilmesi için Ataşehir yetkili servisi güneş teknik servisi 0216 565 7 565 i arayınız.

E4 ARIZA KODU : Fan çalışmasında proplem vardır, fan arızalı olabilir, Elektronik kart arızalı olabilir. Arızanın çözülmesi için Ataşehir servisi Güneş Teknik servisten destek isteyiniz .

E5 ARIZA KODU : Ekranda E5 arıza kodu çıkarsa , çıkış suyu sıcaklığı 85 derecenin üstündedir. Arızanın giderilmesi için Ataşehir yetkili servisi güneş teknik servisi 0216 565 7 565 i arayınız.

E6 ARIZA KODU : Suyun çıkış sensörü arızalı olabilir, Çözüm için Ataşehir yetkili servisi güneş teknik servisi 0216 565 7 565 i arayınız.

AF ARIZA KODU : Ekranda Af çıkar ise cihazda DON Koruma özelliği vardır, Bu cihaz da arıza değildir. Cihazı dondan korumak için elektrik bağlantısı ve cihaz her zaman açık olmalıdır. Açık balkonlarda cihaz donmayacak şekilde izolasyonlu kabinler içinde olmalıdır. Tesisat borularıda izolasyon içinde olmalıdır. Daha kapsamlı bilgi için Ataşehir Daxom Yetkili servisinden destek isteyebilirsiniz.

Doğalgaz tesisatınıza ve doğalgazlı cihazlarınıza yetkisi olmayan kişilere müdahale ettirmeyiniz. Daxom Ataşehir servisi Güneş teknik servis sizlere hizmet vermektedir.

Daxom şofben almak isteyen müşterilerimiz www.kombiklimamarket.com.tr  e-ticaret sitesinden güvenle cihaz satın alabilirler.

Daxom Kadıköy Yetkili Servisi

Daxom Kadıköy Yetkili Servisi

https://www.gunesteknikservis.com/daxom-kadikoy-yetkili-servisi/

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp