Daxom Kadıköy Yetkili Servisi

4

Daxom Kadıköy Yetkili Servisi

Daxom Kadıköy Yetkili servisi olarak , Kadıköy İstanbul bölgesinde şofben , elektrikli ısıtıcı, kombi ,duvar tipi  kazanlarınıza teknik servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. İstanbul ana dolu yakası bütün ilçelerine profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize kapsamlı olarak güneş teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Daxom hermetik şofbenler Türkiy’ nin en ince şofbenleridir. Compact ölçülerde olması ile mutfak ve yaşam alanlarımızda yer kaplamaz. Daxom hermetik şofbenler sabit sıcak su ile maximum konfor sağlar, Alev modülasyonu , Elektronik ateşleme, Emniyet sistemleri, Donma koruma özelliği ve LCD panel den suyun sıcaklığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Daxom hermetik şofbenlerde diğer cihazlar gibi zamanla arızalanma söz konusudur. Arıza giderilmesi için Kadıköy Daxom Yetkili servisi Güneş teknik servisi arayabilirsiniz. Servisimiz orjinal yedek parça ve haftanın 6 günü sizlere en iyi servisi sağlamaktadır.

Daxom hermetik  12 lt. şofbenlerde arıza kodu çözümü aşağıdaki gibidir.

E0  verdiğinde , Giriş suyu Ntc arızasıdır, Elektrik proplemi de olabilir. Çözümü için Daxom Kadıköy Yetkili servisi Güneş teknik servisi arayınız.

E1 arıza kodu verdiğinde , Gaz yok ,baca bağlantısı hatası, iyonizasyon arıza veya  Alevin sönmesidir, çözümü için gaz gelişini kontrol ediniz hala düzelmezse Çözümü için Daxom Kadıköy Yetkili servisi Güneş teknik servisi arayınız.

E2 arıza kodu verdiğinde, eşanjör sensör arızası olabilir, Elektronik kart arızalı olabilir. Kesin çözüm için Daxom Kadıköy yetkili servisi güneş teknik servisi arayınız.

E4 arıza kodu verdiğinde , Fan çalışma hatasıdır, Elektronik Kart arızası verebilir, çözmü için Çözümü için Daxom Kadıköy Yetkili servisi Güneş teknik servisi arayınız.

E5 arıza kodu ekranda çıkar ise , çıkış suyu sıcaklığı 85 derece üstündedir. Arıza giderilmesi için Çözümü için Daxom Kadıköy Yetkili servisi Güneş teknik servisi arayınız.

E6 arıza kodu ; Su çıkış arıza sensörüdür, çözümü için Çözümü için Daxom Kadıköy Yetkili servisi Güneş teknik servisi arayınız.

AF çıkarsa ekranda , Don koruma özelliği vardır cihazda, Bu cihazda arıza değildir. Cihazı dondan korumak için elektrik bağlantısı her zaman açık olmalıdır. Açık balkonlarda cihaz donmayacak şekilde izolasyon yapılmalı. Tesisat boruları, izolasyon içinde olmalıdır.

Daxom Kadıköy yetkili servisi

Daxom şofbenlerin elektrik bağlantısı için 2 amper, 4 amper, 6 amper siemens marka otomat sigorta takılmasını tavsiye etmekteyiz. Daxom şofbenlere yetkili servis harici müdahale ettirmeyiniz.

Sıfır şofben aldınız, Cihazınızı İgdaş yetkili firmaya montajını yaptırınız, Firmanız cihaz uygunluğu için sıfır tesisatlarda proje çizimi onayı yapar, igdaş doğalgaz uygunluk belgesi verdikten sonra, in Daxom Kadıköy Yetkili servisi Güneş teknik servisi cihazınızı garantiye alacakatır.

Eski cihazınızı söküp daxom hermetik şofben taktırmak istediğinizde, Cihazını takan firma igdaş dan cihaz değişim belgesi alacaktır. Belge onayından sonra  Daxom Kadıköy Yetkili servisi Güneş teknik servisi cihazınızı garantiye alacaktır.

Daxom şofben almak isteyen müşterilerimiz

www.kombiklimamarket.com.tr  e-ticaret sitesinde güvenle ürün satın alabilirler.

Daxom Kadıköy Yetkili Servisi

Daxom Kadıköy Yetkili Servisi

https://www.gunesteknikservis.com/daxom-goztepe-servisi/

BU SAYFAYI PAYLAŞ

4 yorum

  1. İpek doğansel »

    Feneryolundaki dairem için çağırmış olduğum kadıköy daoxm yetkili servis elemanları sorunumu cok kısa süre içersinde çözdüler. Bu soguk kış gününde sağolsunlar sorunumu hallettiler. Herkese şiddetle tavsiye edeceğim bir firmadır ilgi ve lakaları için sonsuz teşekkürler .

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp