Ziverbey Kombi Servisi

0

Ziverbey kombi servisi i olan Güneş Teknik Servis olarak her zaman yanınızdayız. Gelişen teknoloji ve yeni trendleri sürekli olarak takip etmekteyiz. Profesyonel ekipmanlar ve konusunda uzman personelimiz tüm marka ve modellerdeki kombilerin tamir ve bakımlarını yapabilmektedir.

İGDAŞ YETKİLİ FİRMA Yetki No:7002933

Bizlere 0216 565 7 565  nolu telefondan kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Ziverbey Kombi Servisi Fiyatları

Kullandığımız kombiler zaman içerisinde arıza yapabilmektedir. Elektronik ve mekanik parçaların birleşmesinden ve de birbirleri ile uyum içinde çalışmasından oluşan kombiler bakıma ihtiyaç duymaktadır. Özellikle ilk garanti süresi dolduğunda bakım işlemi çok daha fazla önem kazanmaktadır.

Oldukça yüksek fiyatlara satılan kombilerimizden uzun yıllar yararlanabilmek için hem bakım hem de onarımlarını zamanında ve işinde uzman servislere yaptırmalısınız.

Baymak kombilerin bakım fiyatları genelde standart olmakla birlikte onarım konusunda farklılıklar olabilmektedir. Arızalanan parçaların durumu ya da arızanın boyutuna göre çeşitli fiyatlandırmalar olabilmektedir.

Sizler de en doğru fiyat bilgisini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Kombinizde ya da doğalgaz tesisatınızda gaz kokusu almanız durumunda öncelikle 187 igdaş acil numarasını arayınız.

Ziverbey Kombi Servisi

Müşterilerimizin çoğunluğu ev müşterisi olmakla beraber, kurumsal müşterilerimize de hizmet verebilmekteyiz. Profesyonel servis elemanlarımız her zaman en çok tercih edilen firma olmamıza sebeptir.

Baymak kombi kullanan bir çok müşterimiz dayanıklılık ve sağlamlık dışında satış sonrası servis hizmetinin kalitesinden dolayı da tercih etmektedir.

Kadıköy Güneş Teknik ziverbey kombi servisi olarak her daim en kaliteli yedek parça ve orjinal ürün desteği ile hizmetinizdeyiz. Onarımı yapılan tüm ürünler biz ve üretici firma garantisi ile 1 yıl garantilidir.

Konusunda uzman yetkili personelimiz oluşabilecek bir çok arıza hakkında bilgi sahibi ve eğitimlidir. Sürekli güncellenen veritabanımızda olası bir çok arızayı önceden kestirebilmekteyiz.

Kombi servis aracımız da genel olarak arıza yapabilecek bir çok orjinal parçayı bulundurmaktayız. İşlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ve sonuç odaklı çalışma için tek seferde sorunu çözümlemeye gayret göstermekteyiz.

Kadıköy Baymak Kombi Bakımı

Baymak başta olmak üzere tüm kombi firmalarının önerdiği gibi yılda bir kez kombilerinize bakım yaptırmanız gerekmektedir. Eğer kombi bakımlarınızı zamanında ve işinde uzman yetkili personellere yaptırrısanız uzun vadede daha kazançlı çıkarsınız.

Özellikle garanti süresi bitiminde nasıl olsa garantisi yok diyerek çağırdığınız servisin kalitesine dikkat etmezseniz zararlı çıkabilirsiniz.

  • Kombinizde ya da doğalgaz tesisatınızda gaz kokusu almanız durumunda öncelikle 187 igdaş acil numarasını arayınız.

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp