Ataşehir Daxom Servisi

0

Ataşehir Daxom Servisi

Doxom şofbenler kompak boyutlarıyla Türkiye nin en ufak şofben leridir. Küçük ve dar alanlarda müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Bu kompak yapısı ile üstün teknoloji kullanılarak üretilen Daxom Şofbenlerde konfor ön planda tutularak optimum seviyede sıcak su vermektedirler. Ataşehir Daxom Servisi olarak sizlere bir telefon kadar uzağız.

Daxom şofbenler 11 lt ve 12 lt debilerde sıcak su sağlamaktadırlar. Kullanıcılarımız tarafından sık sorulan sorular arasında olan bu fark, dakikada şofbenin verebileceği su miktarıdır. Yani Daxom ukdax-12ct dakikada 12 lt debide su verirken, Daxom UKDAX-11ST Modelimiz dakikada 11 lt debide su vermektedirler.

Türkiyenin en ince hermetik şofbeni sloganıyla sektörde önemli bir müşteri potansiyeline sahip olmayı yakalayabilmiş Daxom markasına ait iki adet modelin teknik özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

https://www.gunesteknikservis.com/ariza-kodlari/ 

Daxom Plus 12 lt (UKDAX-12CT)

Şofben ve Kombilerin en önemli parçaları arasında olan suyu ısıtmaya yarayan parçanın adı eşanjördür. Eşanjörün ısı iletimi ve dayanıklılığı önemli unsurlardandır. Daxom şofbenlerde eşanjör yapısı bakır dır.Dolayısıyla iyi ısı iletimi sunmaktadır.

Daxom şofbeler elektronik ateşleme sistemine sahiptir. Ateşleme otomatik olarak gercekleşir ve yanma başlar.                                                                             

Daxom şofbenler alev modülaasyonuna sahiptir. Sabit sıcaklıkta su verirler. Doğalgaz ve Lpg ile çalışabilirler.

6 farklı emniyet sistemi vardır. Yüksek sıcaklık koruması, düşük miktarda su basıncında calışabilme, don koruma gibi emniyet sistemlerine sahiplerdir.

Daxom şofbenler 10 cm derinliği ile dar alanlara sığabilir ve az yer işgal ederler. Lcd ekrana sahiptir ve bu ekranda akan su sıcaklığı görülebilir. Yine bu ekrandan ayarladığınız su sıcaklığını da görebilirsiniz.

Daxom şofbenler 3 yıl standart garantiye sahiptir. İstenilirse 2 yıllık bakım söleşmesi ile 5  yıla kadar garanti uzatma yapılabilir.

Daxom UKDAX-12 CT modelinin boyutları:

Genişlik: 35,5 cm,  Yükseklik: 56,8 cm ve derinliği tam olarak 10,3 cm dir. Ve net ağırlığı da 14,9 kg dır.

 

Daxom UKDAX-11ST modelinin boyutları:

Genişlik: 33,7 cm,  Yükseklik: 52,2 cm ve derinliği tam olarak 14,2 cm dir. Ve net ağırlığı da 9,8 kg dır.

 

 

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp